czwartek, 24 marca 2016

Nail Hardener Nail Hand Feet Douglas - preparat utwardzający do paznokci

Dziś rozpoczynam test Nail Hardener Nail Hand Feet Douglas - preparat utwardzający do paznokci. Zawsze miałam mocne paznokcie, ale w ostatnim czasie (po częstym malowaniu hybrydowym) zrobiły się strasznie słabe i zaczęły się paskudnie rozdwajać (nie wiedziałam, że paznokcie mogą się aż tak rozdwajać!). Próbowałam wcierania różnych olejków, ale dużo na rozdwajanie to nie pomogło, więc postanowiłam zakupić jakiś specyfik. Od dzisiaj zaczęłam kurację. Maluje się 3 dni, 4-tego zmywa i tak w kółko przez 4-6 tygodni. Zobaczymy jakie będą efekty. Jak na razie bardzo mi się podoba to, że preparat zostawia ładny delikatny mleczny kolor, paznokcie wyglądają jak pomalowane delikatnym lakierem. Maskuje to brzydko rozdwojone paznokcie.
Opis producenta:


"be strong 

nail hardener 

Wzmacniający preparat utwardzający do stosowania w przypadku paznokci miękkich i delikatnych. Wyjątkowe połączenie protein jedwabiu i wapnia w krótkim czasie poprawia stan paznokcia. Płytki paznokci są zregenerowane i w sposób widoczny wzmocnione. 


Stosowanie 

W celu ochrony skórki wokół paznokcia nanosić softening cuticle pen lub vitamin nail oil. Przed pierwszym zastosowaniem nail hardener dla poprawy wchłaniania składników aktywnych paznokcie można wypolerować używając zestawu glossy buffer set. W ramach kuracji utwardzacz nanosić na oczyszczoną płytkę paznokcia przez trzy dni z kolei. Czwartego dnia nail hardener usunąć, a paznokcie i skórki posmarować na noc pielęgnacyjnym vitamin nail oil. W kolejny dzień wznowić stosowanie preparatu. W ramach kuracji produkt stosować przez co najmniej sześć tygodni. 

SKŁADNIKI AKTYWNE 

• Proteiny jedwabiu: 
wartościowy składnik aktywny wykazujący dwie istotne właściwości: 
1. proteiny jedwabiu delikatnie otulają skórę, dzięki czemu na dłużej zatrzymuje wilgoć, 
2. nanoszone na płytkę paznokcia wzmacniają warstwę keratynową i nawilżają paznokieć."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz